Aktualności

Trwa nabór w Akademii Morskiej w Szczecinie – zapraszamy kandydatów

Otworzyliśmy nabór uzupełniający na wszystkie kierunki studiów stacjonarnych w Akademii Morskiej w Szczecinie: na kandydatów czekamy do 14 września 2018 r

Przyjmujemy już Wasze dokumenty

Trwa rekrutacja na studia w Akademii Morskiej w Szczecinie – na Wydziałach: Nawigacyjnym, Mechanicznym oraz Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu komisje rekrutacyjne czekają już na Wasze dokumenty. Do 10 lipca trwa rekrutacja na studia stacjonarne w AM.

Zobacz nowy film!

Zapoznaj się z filmem o Akademii Morskiej w Szczecinie

Nowy kierunek - Geoinformatyka, studia magisterskie

Studia na tym kierunku trwają 1,5 roku (3 semestry). Program studiów zapewnia studentom szerokie podstawy wiedzy z zakresu zarówno geodezji i kartografii, jak i informatyki oraz innych powiązanych dziedzin nauki, pozwalających na elastyczność w dokonywaniu wyboru drogi kariery zawodowej.

Nowe kierunki kształcenia – OCEANOTECHNIKA

Studia na tym kierunku trwają 3,5 roku (7 semestrów). Program studiów został opracowany tak, aby zapewnić studentom poznanie szerokich podstaw wiedzy z projektowania i budowy różnych obiektów pływających (statki transportowe, jednostki offshore, jachty, małe okręty wojenne, pływające drony i aparaty podwodne).