Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

Wydział: Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu
Limity przyjęć: 32
Forma studiów: Niestacjonarne
Poziom studiów: Pierwszego stopnia (inżynierskie)

Składanie dokumentów
25.06.2018 – 26.09.2018

Zasady kwalifikacji

Rekrutację na studia przeprowadza Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna, która podejmuje decyzje w sprawach przyjęcia na studia. Kryterium rekrutacyjnym w przypadku studiów pierwszego stopnia są wyniki egzaminu maturalnego uzyskane przez kandydata w części pisemnej z następujących przedmiotów: matematyka, fizyka lub fizyka i astronomia, język obcy, język polski, informatyka, geografia. Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna tworzy listę rankingową dla danego kierunku studiów, zgodnie z liczbą uzyskanych przez kandydata punktów. Rekrutacja na studia prowadzona jest na kierunek.

Do podjęcia studiów upoważnione są osoby posiadające świadectwo dojrzałości albo inny dokument uznany za równoważny polskiemu świadectwu dojrzałości.

na studia w roku akademickim 2018/2019 w Akademii Morskiej w Szczecinie,

Warunki i tryb rekrutacji na studia 2018/2019

• Zarządzanie Jakością Produkcji i Usług (ZJPiU)
  • Zarządzanie Innowacjami w Produkcji i Usługach (ZIwPiU)
  • Zarządzanie Przemysłowymi Systemami Energetycznymi (ZPSE)

Celem kształcenia jest przygotowanie absolwentów kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji do rozwiązywania problemów w zakresie inżynierii produkcji, w tym projektowania nowych i nadzorowania istniejących procesów i systemów produkcyjnych, pełnienia funkcji kierowniczych w przedsiębiorstwach i koordynowania zespołów pracowniczych oraz udziału w realizacji i wdrażaniu prac badawczych i rozwojowych zwłaszcza dotyczących innowacji technologicznych.

• świadectwo dojrzałości1,
  • dwie fotografie o wymiarach 3,5cm x 4,5cm2 oraz w formie elektronicznej (jako załącznik podczas rejestracji na stronie internetowej Uczelni w zakładce – REKRUTACJA),
  • dowód osobisty do wglądu

oraz dokonują rejestracji poprzez stronę internetową Uczelni, w zakładce – REKRUTACJA

1 - O przyjęcie na studia w Akademii Morskiej w Szczecinie mogą ubiegać się osoby, które legitymują się: polskim świadectwem dojrzałości albo urzędowo uznanym świadectwem lub innym dokumentem uzyskanym za granicą, uprawniającym do ubiegania się o przyjęcie na studia w uczelniach wyższych w państwie, w którego systemie działa instytucja wydająca świadectwo, według obowiązujących zapisów w prawie polskim.

2 - fotografie powinny być jednakowe, aktualne, wyraźne, przedstawiające osobę: bez nakrycia głowy, bez okularów z ciemnymi szkłami, głowa w lewym półprofilu z widocznym całym lewym uchem, równomiernie oświetlona twarz;

85 zł opłata rekrutacyjna wniesiona w kasie uczelni lub na konto Akademii Morskiej w Szczecinie: Bank Pekao SA VII O/ Szczecin

Opłata roczna za studia 2800 zł Wpłata na indywidualny numer subkonta.

Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu
ul. H. Pobożnego 11

Podstawą ustalenia listy rankingowej kandydatów są wyniki postępowania kwalifikacyjnego obliczone w oparciu o uzyskane przez kandydatów wyniki przedmiotowe. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu ustalania wyników przedmiotowych dla kandydatów odpowiednio do rodzaju posiadanej przez nich matury oraz poziomu zdawanych egzaminów maturalnych, a także wszystkie pozostałe informacje o zasadach kwalifikacji na studia I stopnia znajdują się na stronie internetowej Akademii Morskiej.