Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

Wydział: Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu
Limity przyjęć: 22
Poziom studiów: Drugiego stopnia (magisterskie)

28.01.2019 – 12.02.2019

Zasady kwalifikacji

Rekrutację na studia przeprowadza Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna, która podejmuje decyzje w sprawach przyjęcia na studia. Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna tworzy listę rankingową dla danego kierunku studiów. Na studia zostają przyjęte – w ramach limitu miejsc – osoby, które uzyskały najlepsze oceny ukończenia studiów pierwszego stopnia i spełniły warunki formalne.

Do przyjęcia na studia II stopnia w Akademii Morskiej w Szczecinie wymagane są ukończone studia I stopnia na danym lub pokrewnym kierunku.

na studia w roku akademickim 2018/2019 w Akademii Morskiej w Szczecinie,

Warunki i tryb rekrutacji na studia 2018/2019

• Logistyka i Zarządzanie w Europejskim Systemie Transportowym (LiZwEST)

Celem kształcenia jest uzyskanie przez absolwenta kwalifikacji umożliwiających pełnienie funkcji kierowniczych wyższego szczebla w przedsiębiorstwach transportowych, doradczych i projektowych, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw związanych z szeroko rozumianą gospodarką morską.

1. podanie o przyjęcie na studia,
  2. ankietę osobową,
  3. odpis dyplomu ukończenia studiów I stopnia (w przypadku uzyskania dyplomu ukończenia studiów
    I stopnia za granicą, należy złożyć dokument jego uznania lub nostryfikacji w kraju),
  4. kserokopię suplementu,
  5. dwie fotografie papierowe o wymiarach 3,5cm x 4,5cm oraz w formie elektronicznej (jako załącznik podczas rejestracji na stronie internetowej Uczelni w zakładce – REKRUTACJA), (fotografie powinny być jednakowe, aktualne, wyraźne, przedstawiające osobę: bez nakrycia głowy, bez okularów z ciemnymi szkłami, głowa w lewym półprofilu z widocznym całym lewym uchem, równomiernie oświetlona twarz)
  6. dowód osobisty do wglądu,
  7. dowód wniesienia opłaty rekrutacyjnej.

Opłata rekrutacyjna w wysokości 85 zł - wpłaty można dokonać w kasie uczelni lub na konto Akademii Morskiej w Szczecinie:

Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu
ul. H. Pobożnego 11
Tel. 91 48 09 686, 91 48 09 663, 91 48 09 631

Podstawą ustalenia listy rankingowej kandydatów są wyniki postępowania kwalifikacyjnego. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Akademii Morskiej.