Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

Wydział: Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu
Limity przyjęć: 32
Forma studiów: Niestacjonarne
Poziom studiów: Drugiego stopnia (magisterskie)

25.06.2018 – 26.09.2018

Zasady kwalifikacji

Rekrutację na studia przeprowadza Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna, która podejmuje decyzje w sprawach przyjęcia na studia. Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna tworzy listę rankingową dla danego kierunku studiów. Na studia zostają przyjęte – w ramach limitu miejsc – osoby, które uzyskały najlepsze oceny ukończenia studiów pierwszego stopnia i spełniły warunki formalne.

Do przyjęcia na studia II stopnia w Akademii Morskiej w Szczecinie wymagane są ukończone studia I stopnia na danym lub pokrewnym kierunku.

na studia w roku akademickim 2018/2019 w Akademii Morskiej w Szczecinie,

Warunki i tryb rekrutacji na studia 2018/2019

• Logistyka i Zarządzanie w Europejskim Systemie Transportowym (LiZwEST)

Celem kształcenia jest uzyskanie przez absolwenta kwalifikacji umożliwiających pełnienie funkcji kierowniczych wyższego szczebla w przedsiębiorstwach transportowych, doradczych i projektowych, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw związanych z szeroko rozumianą gospodarką morską.

1. podanie o przyjęcie na studia,
  2. ankietę osobową,
  3. odpis dyplomu ukończenia studiów I stopnia (w przypadku uzyskania dyplomu ukończenia studiów
    I stopnia za granicą, należy złożyć dokument jego uznania lub nostryfikacji w kraju),
  4. kserokopię suplementu,
  5. dwie fotografie papierowe o wymiarach 3,5cm x 4,5cm oraz w formie elektronicznej (jako załącznik podczas rejestracji na stronie internetowej Uczelni w zakładce – REKRUTACJA), (fotografie powinny być jednakowe, aktualne, wyraźne, przedstawiające osobę: bez nakrycia głowy, bez okularów z ciemnymi szkłami, głowa w lewym półprofilu z widocznym całym lewym uchem, równomiernie oświetlona twarz)
  7. dowód wniesienia opłaty rekrutacyjnej.

85 zł, wpłaty można dokonać w kasie uczelni lub na konto Akademii Morskiej w Szczecinie:

Opłata roczna 3200 zł. Wniesiona na indywidualny numer subkonta.

Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu
ul. H. Pobożnego 11

Podstawą ustalenia listy rankingowej kandydatów są wyniki postępowania kwalifikacyjnego. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Akademii Morskiej.