Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

Logo Wiet
Wydział: Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu
Forma studiów: Niestacjonarne
Poziom studiów: Drugiego stopnia (magisterskie)

Rekrutacja na rok akademicki 2019/2020:
rekrutacja od 06.05.2019 r. do 25.09.2019 r.

Do przyjęcia na studia II stopnia w Akademii Morskiej w Szczecinie wymagane są ukończone studia I stopnia na danym lub pokrewnym kierunku.

Warunki i tryb rekrutacji na studia

• Logistyka i Zarządzanie w Europejskim Systemie Transportowym (LiZwEST)

Celem kształcenia jest uzyskanie przez absolwenta kwalifikacji umożliwiających pełnienie funkcji kierowniczych wyższego szczebla w przedsiębiorstwach transportowych, doradczych i projektowych, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw związanych z szeroko rozumianą gospodarką morską.

1. podanie o przyjęcie na studia,
  2. ankietę osobową,
  3. poświadczoną przez uczelnie kopię dyplomu ukończenia studiów (w przypadku uzyskania dyplomu ukończenia studiów za granicą, musi on uprawniać kandydata do kontynuowania kształcenia na studiach II stopnia w kraju, w którym dyplom został wydany1. Kandydat zobowiązany jest złożyć oryginał dyplomu opatrzony apostille lub zalegalizowany przez konsula Rzeczypospolitej Polskiej).,
  4. dwie fotografie papierowe o wymiarach 3,5cm x 4,5cm oraz w formie elektronicznej (jako załącznik podczas rejestracji na stronie internetowej Uczelni w zakładce – REKRUTACJA), (fotografie powinny być jednakowe, aktualne, wyraźne, przedstawiające osobę: bez nakrycia głowy, bez okularów z ciemnymi szkłami, głowa w lewym półprofilu z widocznym całym lewym uchem, równomiernie oświetlona twarz)
  6. dowód wniesienia opłaty rekrutacyjnej.

1 - O przyjęcie na studia w Akademii Morskiej w Szczecinie mogą ubiegać się osoby posiadające dyplom ukończenia studiów za granicą w rozumieniu art. 326 Ustawy Prawo o Szkolnictwie Wyższym i Nauce z dnia 20.07.2018 r.

85 zł, wpłaty można dokonać w kasie uczelni lub na konto Akademii Morskiej w Szczecinie:

Opłata roczna 3200 zł. Wniesiona na indywidualny numer subkonta.

Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu
ul. H. Pobożnego 11

Podstawą ustalenia listy rankingowej kandydatów są wyniki postępowania kwalifikacyjnego. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Akademii Morskiej.