Akademia nagrodzona

Jesteśmy uczelnią liderów!

sprawdź

Studiuj z nami

Zostań specjalistą na morzu
lub na lądzie

sprawdź ofertę kierunków

Wydział Nawigacyjny

- nawigacja
- geodezja i kartografia
- oceanotechnika
- geoinformatyka
- żegluga śródlądowa

sprawdź ofertę wydziału

Wydział Mechaniczny

- mechanika i budowa maszyn

sprawdź ofertę wydziału

Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu

- logistyka
- transport
- zarządzanie i inżynieria produkcji
- zarządzanie

sprawdź ofertę wydziału

Wydział Mechatroniki i Elektrotechniki

- elektroautomatyka okrętowa
- mechatronika i elektrotechnika przemysłowa
- mechatronika systemów energetycznych

sprawdź ofertę wydziału

Wydział Informatyki i Telekomunikacji

- programowanie systemów informatycznych
- programowanie systemów multimedialnych
- informatyka morska

sprawdź ofertę wydziału

Zapraszamy na dni otwarte

REKRUTACJA poznaj ofertę kierunków

Akademia Morska bliżej

Życie studenckie to nie tylko nauka ale również zabawa, życie nocne, możliwość uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Studenci cenią sobie miasta, w których rozrywki te dostępne są na wysokim poziomie i w przystępnych cenach.

Czytaj więcej

Nasi studenci nie muszą obawiać się, że koszty utrzymania będą dla nich zbyt wysokie. Akademia Morska w Szczecinie ma atrakcyjny i dobrze funkcjonujący system pomocy materialnej - zapewnia studentom wsparcie finansowe i miejsce w akademiku. Każdy student może się ubiegać o stypendium socjalne, stypendium rektora dla najlepszych studentów za wysoką średnią ocen, osiągnięcia naukowe, artystyczne lub wysokie wyniki sportowe. Poniżej prezentujemy ich wykaz.

Czytaj więcej

Nabór na uczelnię odbywa się według bardzo prostych zasad. Wystarczy zdać egzamin maturalny i złożyć odpowiednie dokumenty. Dla tych, którzy nie wierzą, że poziom ich wykształcenia jest dostatecznie dobry, aby poradzić sobie z przedmiotami ścisłymi w toku studiów Akademia Morska w Szczecinie organizuje nieodpłatne zajęcia wyrównawcze z matematyki i fizyki.

Czytaj więcej

Aktualności rekrutacji

UWAGA - maturzyści - to coś dla Was! Trwa nabór wniosków o przyznanie stypendiów dla absolwentów szkół średnich, którzy podejmą naukę na zachodniopomorskich uczelniach! Program Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego jest skierowany do wszystkich kandydatów na studia, którzy spełniają kilka warunków!

Oficerowie: nawigatorzy, mechanicy czy elektrycy, specjaliści transportu drogowego, geodeci czy informatycy - studia w Akademii Morskiej w Szczecinie to oferta dla wilków morskich, ale nie tylko. Poznaj naszą uczelnię od nowej strony i zapewnij sobie stabilną przyszłość.

Certyfikat „Uczelnia Liderów” przyznawany jest uczelniom, których absolwenci wyróżniają się na rynku pracy, są kreatywni i wszechstronni.

Akademia Morska - Uczelnia z przyszłością

Zapoznaj się z ofertą kierunków