Aktualności

Oceanotechnika – złap wiatr w żagle

Polski przemysł jachtowy produkuje ponad 20 tysięcy jachtów rocznie.  Polska jest pierwszym w Europie i drugim na świecie, po Stanach Zjednoczonych, producentem jachtów motorowych o długości do 9 metrów.

Specjalista poszukiwany! Co po studiach w AMS?

Czy warto studiować?
Jeśli warto - to co studiować?
Jak działa branża morska i jakich potrzebuje specjalistów?
Jak jest zbudowany łańcuch transportowy?
Zostań superspecjalistą pracując na morzu lub na lądzie, buduj sieć profesjonalistów. Zobacz, jak to jest zorganizowane.

Rejestracja online już dostępna

Serwis rekrutacyjny Akademii Morskiej w Szczecinie ruszył. Zdajemy sobie sprawę, że tegoroczny nabór będzie nadzwyczajny, tak, jak sytuacja, w jakiej będziemy go prowadzić. Dlatego uspokajamy wszystkich tegorocznych maturzystów: kalendarz rekrutacji będzie dostosowany do terminów matur i ich wyników. Postanowiliśmy jednak nie zwlekać z otwarciem rekrutacji i zgodnie z planem otworzyliśmy już możliwość rejestracji online.

PITAGORAS 2020 online

Bezpłatny kurs z matematyki dla maturzystów wkracza w "fazę online" - zadania maturalne prezentujemy teraz w formie video. Komentujemy, wyjaśniamy, odpowiadamy na pytania.

kurs Pitagoras 2020

Bezpłatne korepetycje z matematyki już po feriach

Jak co roku zapraszamy maturzystów na kurs Pitagoras 2020 - bezpłatne korepetycje przed maturą z matematyki. Ruszamy w Akademii Morskiej w Szczecinie 24 lutego.

Akademia Morska w Szczecinie REKRUTUJE

Już w marcu można rozpocząć studia na kierunkach AMS - pierwszego i drugiego stopnia, stacjonarnych oraz niestacjonarnych. Sprawdź!

AKADEMIA MORSKA W SZCZECINIE NA TARGACH EDUKACYJNYCH

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia stoisk Akademii Morskiej w Szczecinie na targach edukacyjnych.

Plan treningów

Kandydatów przyjętych na I rok studiów ze wszystkich wydziałów Akademii Morskiej w Szczecinie:

Trwa rekrutacja w Akademii Morskiej. Czekamy do 20 września

W Akademii Morskiej w Szczecinie przedłużamy termin rekrutacji kandydatów na studia. Przyszli studenci Akademii mogą wybrać studia na kierunkach tzw. „pływających” lub lądowych. Oprócz najpopularniejszych kierunków, jak nawigacja, mechanika i budowa maszyn czy logistyka, w tym roku przygotowaliśmy nowości.

Pitagoras 2019 - poprawka matury. Zapraszamy na kurs z matematyki

Bezpłatne korepetycje z matematyki w Akademii Morskiej w Szczecinie już w sierpniu! Bezpłatny kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki odbędzie się w sierpniu. Zajęcia poprowadzi wykładowca Akademii Morskiej, dr hab. Lech Kasyk, prof. AM, kierownik Zakładu Matematyki. dwutygodniowe zajęcia obejmują wszystkie zagadnienia niezbędne, by przygotować się do poprawkowej matury z matematyki na poziomie podstawowym.