Aktualności

Matura z matematyki - zapraszamy na ostatnie korepetycje online!

UWAGA - Maturzyści! Egzamin dojrzałości już tuż tuż, a my zapraszamy Was na ostatnie powtórki przed sprawdzianem! Zapraszamy Was online, na zajęcia w środę i czwartek - to powtórka materiału, wspólne rozwiązywanie zadań, a także czas dla Was, byście zadali pytania, rozwiali wszelkie wątpliwości.

Program Stypendiów Pomostowych

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości działająca w porozumieniu z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności, Narodowym Bankiem Polskim, przy wsparciu organizacyjnym Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa ogłasza Program Stypendiów Pomostowych 2020/2021

Oceanotechnika – złap wiatr w żagle

Polski przemysł jachtowy produkuje ponad 20 tysięcy jachtów rocznie.  Polska jest pierwszym w Europie i drugim na świecie, po Stanach Zjednoczonych, producentem jachtów motorowych o długości do 9 metrów.

Specjalista poszukiwany! Co po studiach w AMS?

Czy warto studiować?
Jeśli warto - to co studiować?
Jak działa branża morska i jakich potrzebuje specjalistów?
Jak jest zbudowany łańcuch transportowy?
Zostań superspecjalistą pracując na morzu lub na lądzie, buduj sieć profesjonalistów. Zobacz, jak to jest zorganizowane.

Rejestracja online już dostępna

Serwis rekrutacyjny Akademii Morskiej w Szczecinie ruszył. Zdajemy sobie sprawę, że tegoroczny nabór będzie nadzwyczajny, tak, jak sytuacja, w jakiej będziemy go prowadzić. Dlatego uspokajamy wszystkich tegorocznych maturzystów: kalendarz rekrutacji będzie dostosowany do terminów matur i ich wyników. Postanowiliśmy jednak nie zwlekać z otwarciem rekrutacji i zgodnie z planem otworzyliśmy już możliwość rejestracji online.

PITAGORAS 2020 online

Bezpłatny kurs z matematyki dla maturzystów wkracza w "fazę online" - zadania maturalne prezentujemy teraz w formie video. Komentujemy, wyjaśniamy, odpowiadamy na pytania.

kurs Pitagoras 2020

Bezpłatne korepetycje z matematyki już po feriach

Jak co roku zapraszamy maturzystów na kurs Pitagoras 2020 - bezpłatne korepetycje przed maturą z matematyki. Ruszamy w Akademii Morskiej w Szczecinie 24 lutego.

Akademia Morska w Szczecinie REKRUTUJE

Już w marcu można rozpocząć studia na kierunkach AMS - pierwszego i drugiego stopnia, stacjonarnych oraz niestacjonarnych. Sprawdź!

AKADEMIA MORSKA W SZCZECINIE NA TARGACH EDUKACYJNYCH

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia stoisk Akademii Morskiej w Szczecinie na targach edukacyjnych.

Plan treningów

Kandydatów przyjętych na I rok studiów ze wszystkich wydziałów Akademii Morskiej w Szczecinie: