AKADEMIA MORSKA W SZCZECINIE NA TARGACH EDUKACYJNYCH

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia stoisk Akademii Morskiej w Szczecinie na targach edukacyjnych.

Plan treningów

Kandydatów przyjętych na I rok studiów ze wszystkich wydziałów Akademii Morskiej w Szczecinie:

Trwa rekrutacja w Akademii Morskiej. Czekamy do 20 września

W Akademii Morskiej w Szczecinie przedłużamy termin rekrutacji kandydatów na studia. Przyszli studenci Akademii mogą wybrać studia na kierunkach tzw. „pływających” lub lądowych. Oprócz najpopularniejszych kierunków, jak nawigacja, mechanika i budowa maszyn czy logistyka, w tym roku przygotowaliśmy nowości.

Pitagoras 2019 - poprawka matury. Zapraszamy na kurs z matematyki

Bezpłatne korepetycje z matematyki w Akademii Morskiej w Szczecinie już w sierpniu! Bezpłatny kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki odbędzie się w sierpniu. Zajęcia poprowadzi wykładowca Akademii Morskiej, dr hab. Lech Kasyk, prof. AM, kierownik Zakładu Matematyki. dwutygodniowe zajęcia obejmują wszystkie zagadnienia niezbędne, by przygotować się do poprawkowej matury z matematyki na poziomie podstawowym.

Ile zarobisz po studiach w AM?

Marzysz o karierze na morzu, a może wolisz wybrać jeden z naszych lądowych kierunków? Niezależnie od tego, czy marzy Ci się morska przygoda czy kariera na lądzie - wybierz studia w Akademii Morskiej i sprawdź, ile zarobisz!

AKADEMIA MORSKA W SZCZECINIE NA TARGACH EDUKACYJNYCH

Zapraszamy do odwiedzenia stoisk Akademii Morskiej w Szczecinie na targach edukacyjnych i zapoznania się z naszą ofertą.

Dzień Otwarty w Akademii Morskiej

Akademia Morska w Szczecinie serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty dnia 15 marca 2019 r. w siedzibie uczelni w Szczecinie przy ul. Wały Chrobrego 1–2 w godz. 9.00 – 17.00. Dla zwiedzających akademia otworzy laboratoria i symulatory oraz zaprezentuje ofertę kierunków. Zainteresowani będą mogli uzyskać wszelkie informacje na temat studiów w dziekanatach wydziałów.

Pitagoras 2019 - kurs z matematyki dla maturzystów

Tradycyjnie, po feriach, zapraszamy maturzystów do udziału w BEZPŁATNYM kursie przygotowującym do MATURY Z MATEMATYKI.

Drugi nabór na studia na Wydziale Nawigacyjnym

Wydział Nawigacyjny uruchamia dodatkowy nabór na studia niestacjonarne na:

Na Wydziale Nawigacyjnym trwa rekrutacja

Na Wydziale Nawigacyjnym trwa rekrutacja na: