Dni Otwarte Akademii Morskiej w Szczecinie

Spotkajcie się z nami w internecie - 24 i 25 czerwca zapraszamy Was na wydarzenie na Facebooku. W tym roku nie mogliśmy spotkać się w murach naszej uczelni - ale to nie oznacza, że zrezygnowaliśmy z uchylenia przed Wami drzwi Akademii Morskiej w Szczecinie.
Dołączajcie koniecznie do wydarzenia na Facebooku, śledźcie naszą stronę. 24 czerwca już od 10:30 zapraszamy Was online. 

Udostępnimy Wam informacje w dedykowanym serwisie www, znajdziecie tam prezentacje uczelni, kierunków oraz nieodłącznych elementów życia studenckiego - wszystko, co może zainteresować kandydata na studia. A jeśli czegoś nie znajdziecie w udostępnionych przez nas materiałach: będziemy do Waszej dyspozycji. Przez dwa dni będziemy prezentować Wam, co mamy do zaoferowania: jak kształcimy, co robimy, jak współpracujemy z naszym otoczeniem społeczno-gospodarczym, jak studiuje się w Szczecinie. 

24 czerwca od godz. 11:00 do 14:00 zaprezentujemy kierunki studiów i wydziały - w trakcie prezentacji poszczególnych kierunków ich przedstawiciele będą do Waszej dyspozycji. 25 czerwca zaprezentujemy Wam tematy dotyczące takich tematów, jak kierunki, akademiki, stypendia, Erasmus, Chór, AZS i wiele więcej - zapraszamy na wydarzenie FB: oraz kanał YouTube:
Wszystkie materiały dostępne będą cały czas na dedykowanej stronie internetowej: premiera 24 czerwca na www, Facebooku oraz kanale YT.