PITAGORAS 2020 online

Bezpłatny kurs z matematyki dla maturzystów wkracza w "fazę online" - zadania maturalne prezentujemy teraz w formie video. Komentujemy, wyjaśniamy, odpowiadamy na pytania.
Przed kilkoma tygodniami musieliśmy zawiesić wszystkie zajęcia odbywające się w naszej uczelni, w tym również przygotowywany co roku bezpłatny kurs z matematyki dla maturzystów - PITAGORAS. Miło mi poinformować, że wykładowcy - autorzy naszych bezpłatnych korepetycji, podjęli się zaprezentowania tematów maturalnych w formie zadań online. 

Na naszym kanale YouTube publikujemy teraz tematy maturalne prezentowane przez matematyków w formie zadań rozwiązywanych z pełnym objaśnieniem działania. Zapraszamy maturzystów, by zadawali pytania, dzielili się wątpliwościami oraz dawali znać, jakiej pomocy oczekują. Mamy nadzieję, że ta namiastka "korków" z matematyki będzie dla nich cennym uzupełnieniem nauki. 

Dziś wiemy już, że ich najważniejszy w życiu egzamin zostanie odsunięty w czasie co najmniej do czerwca. Ale wiemy też, że nie oznacza to wcale, że mniej się nim stresują. Skoro nie możemy spotkać się na zajęciach, zapraszamy ich na kanał YouTube. 

Tematy pierwszych zadań to POCHODNE. W kolejnych dniach będziemy publikować kolejne pomoce i odpowiadać na pytania uczniów.