Rejestracja online już dostępna

Serwis rekrutacyjny Akademii Morskiej w Szczecinie ruszył. Zdajemy sobie sprawę, że tegoroczny nabór będzie nadzwyczajny, tak, jak sytuacja, w jakiej będziemy go prowadzić. Dlatego uspokajamy wszystkich tegorocznych maturzystów: kalendarz rekrutacji będzie dostosowany do terminów matur i ich wyników. Postanowiliśmy jednak nie zwlekać z otwarciem rekrutacji i zgodnie z planem otworzyliśmy już możliwość rejestracji online.

Otwarte formularze rekrutacyjne to też dobra okazja, by osoby zainteresowane podjęciem w najbliższym czasie studiów - zapoznały się z naszą ofertą. Właśnie dlatego w serwisie rekrutacyjnym działa również LIVE CHAT - dzięki niemu nie tylko możemy szybko odpowiedzieć na pytania zainteresowanych, ale też przekonujemy się, co najbardziej ich interesuje. 

Ponadto - uprościliśmy procedury związane z aplikowaniem na studia: w uczelni (od 11 maja) jest dostępna bezpieczna skrzynka, w której kandydaci mogą bezkontaktowo pozostawić dokumenty rekrutacyjne. Dane ze świadectw maturalnych przyjmiemy w formie online, gdy tylko się pojawią, zaś oryginały będziemy przyjmować w późniejszych terminach.

Chcąc możliwie najbardziej uprościć proces aplikowania na studia - odraczamy także terminy praktyk przygotowawczych na kierunki "pływające", ograniczamy także ilość dokumentów niezbędnych  na etapie rekrutacji. Mamy świadomość, jakie utrudnienia można napotkać obecnie, chcąc skompletować indywidualne świadectwa czy zaświadczenia, więc ich dostarczenie także będzie dostosowane do panujących realiów.