Stypendium dla maturzystów!

UWAGA - maturzyści - to coś dla Was! Trwa nabór wniosków o przyznanie stypendiów dla absolwentów szkół średnich, którzy podejmą naukę na zachodniopomorskich uczelniach! Program Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego jest skierowany do wszystkich kandydatów na studia, którzy spełniają kilka warunków!
O stypendia mogą ubiegać się absolwenci szkół ponadpodstawowych, którzy osiągnęli w roku poprzedzającym rok akademicki średnią ocen nie mniejszą niż 4,5 oraz uzyskali średni wynik z egzaminu maturalnego na poziomie 80 %. Dodatkowe punkty otrzymają także zwycięzcy, laureaci i finaliści olimpiad.

Wnioski w sprawie przyznania stypendiów należy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Stypendia dla młodzieży rozpoczynającej naukę na uczelniach wyższych na obszarze województwa zachodniopomorskiego” do dnia 15 września 2020 r. przed rozpoczęciem roku akademickiego będącego pierwszym rokiem studiów, bezpośrednio w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego lub drogą pocztową na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie ul. Korsarzy 34, 70-540 Szczecin.

Szczegóły TUTAJ.