Wydział Nawigacyjny #nieonlajn - 27 maja

20 maja zapoczątkowaliśmy cykl czwartkowych dni otwartych przed Akademią Morską w Szczecinie. Dlaczego to takie nadzwyczajne? Po wielu miesiącach bez możliwości spotkania, nareszcie przenieśliśmy się z "onjalnu" do przestrzeni niewirtualnej. Cykl rozpoczęliśmy od spotkania z Wydziałem Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu. A już 27 maja zapraszamy na czwartek z Wydziałem Nawigacyjnym!
Dlaczego warto być z nami? Bo to pierwsza od dawna okazja, by spotkać się na żywo. Przed gmachem Akademii, na Wałach Chrobrego czekają na Was: informacje o kierunkach:
  • geodezja i kartografia
  • nawigacja
  • oceanotechnika
  • żegluga śródlądowa
...ale także: studenci i wykładowcy opowiedzą o tym, jak się studiuje, pracodawcy opowiedzą, gdzie się później pracuje, Pani z dziekanatu opowie, jak aplikować i przejść proces rekrutacyjny, a także - dokąd już w trakcie studiów zapukacie wielokrotnie po istotne informacje. Mało? Do tego proponujemy ekskluzywne wycieczki w małych grupach, by zobaczyć urządzenia nawigacyjne, symulator przewozów LNG, laboratorium interaktywnej nawigacji. Dowiecie się także, jak działają nowoczesne drony, służące do profesjonalnych pomiarów, co to jest tachimetr i jak wygląda sonar. 
Przed gmachem znajdzie się też miejsce na relaks na leżakach i chwila na kawę lub lemoniadę. Do zobaczenia!